NUMARA TAŞIMA

ImageNumara taşıma hizmeti ile Türk Telekom ya da diğer operatörlerde bulunan hatlarınızı ovabilisim bünyesine taşıyarak, IP özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

IP PBX SANTRAL

Imageovabilisim PBX Santral hizmeti ile iletişim alt yapınıza çağ atlatarak daha kurumsal bir vizyon kazanabilir, ulaşılabilirliğinize çağ atlatabilirsiniz.

IP BULUT SANTRAL

Imageovabilisim santral hizmeti ile donanım maliyetine girmeden Türkiye’nin her noktasından ulaşılabilir, farklı ofislerinizi tek bir santral çatısında toplayabilir, gelişmiş rapor seçenekleri ile kullanıcı ve firma performansınızı değerlendirebilirsiniz. Kesintisizliği garanti altına alınmış, Faks ve Ses hizmetlerinin tek bir çatıda toplandığı bu gelişmiş platform ile, IP santral ve IP numara hizmetlerineden faydalanabilirsiniz.

E-FAX HİZMETİ

Imageovabilisim  E-fax hizmeti ile belli bir lokasyona bağlı kalmaksınızın internetin bulunduğu her noktadan faks alıp, faks gönderebilirsiniz.

SMS PLATFORMU

Imageovabilisim Sms Çözüm Ortağı “Sorente Sms” ile Ticari Sms’leriniz Çok Kolay ve Hızlı Bir Şekilde Gönderilir. Daha Kurumsal Bir Vizyon Kazanabilir, Ulaşılabilirliğinize Çağ Atlayabilirsiniz.

CALL CENTER

ImageMüşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda özel hizmetler geliştirip, yeni projelerinizi hayata geçiriyoruz. Yüksek teknolojik uygulamalarımız, dinamik ve uzman kadromuzla beraber, hızlı ve esnek çözümler oluşturarak ayrıcalıklı olduğunuzu hissettiriyoruz. Firmanıza minimum maliyet ile maksimum fayda sağlayacak çözümler sunarken siz sadece işinize odaklanıyorsunuz.

Fiyatlarımız :

Bulut santral : 1600_TL.

Sesli kayıt    : 150_TL.