OVABİLİŞİM olarak sizlerden gelen talepler doğrultusunda beklenti ve gereksinimlerinize göre firmanıza katmadeğer yaratan özel yazılım hizmetlerini, mobil uygulamaları  gerçekleştiriyoruz.

 


Şüphesiz, öncelikle, gerekli analizleri yaparak, iş akışlarını, süreçleri planlıyor, tasarlıyor ve şirketinize uygun özel yazılım çözümlerini, mobil uygulamaları, web tabanlı tüm uygulamaları yapıyoruz.

 

YAZILIM GELİŞTİRME SERVİSLERİMİZ

– Web Uygulama Geliştirme

– UI /UX Dizayn

– Web sitesini mobil uygulama haline getirmek

– Web tasarımı ve web uygulama geliştirme

Web tasarımı ve geliştirilmesi

 

– Mobil Uygulama Geliştirme:

– Android Uygulama Geliştirme

– IOS Uygulama Geliştirme

– Hibrid Uygulama Geliştirme, Çarpraz Platform Uygulamaları (Cross Platform Development)

– Giyilebilir Uygulama Geliştirme (Wearable App Development)

– Bulut Tabanlı Hizmetler

– Desktop Uygulama Geliştirme

– Veritabanı tasarım ve çözümleri

– Yazılım Testleri

 

ÖZEL YAZILIMLAR & ANDROID IOS MOBİL UYGULAMALAR SAYESİNDE 

– Rakiplerinizin önüne geçersiniz.

– Farklılık yaratırsınız.

– Müşterilerinize daha kaliteli hizmet sunarsınız.

– Zamandan tasarruf sağlarsınız.

– Verimlilik artar.

– Riskler azalır.

– Maliyetler azalır.

– İş hedeflerinize ulaşırsınız.

Özel Yazılım ve Mobil Aplikasyonlar sayesinde firrmanın performans ve verimliliği artar, iş akışları arasındaki denetim güçlenir, dolayısı ile daha kaliteli üretimi iş gücünü azaltarak dolayısı ile de maliyetleri azaltarak sağlar.

Özel Yazılımlar paket yazılımlar ile kıyaslandıklarında hem fiyat hem performans yönünden daha avantajlı olmaktadırlar. Bu tür paket yazılımların en son teknolojiye düzenli adapte olabilmeleri ve bu güncellemeleri son kullanıcılarına yansıtmaları da zaman almaktadır. Özel yazılımlar etkin bir teknik destekle sürekli geliştirilebilinirler.

Geliştirilecek her özel yazılım yada mobil aplikasyon yazılı bir sözleşme ile teyit altına alınır ve proje maliyetinin belirlenen yüzde oranında bir peşinatı alınarak özel yazılım hizmetine başlanır. Sözleşmede proje ödemelerin takvimi ve projenin teslimat planı yer alacaktır.

Özel Yazılım Geliştirme konusunda anlaşmanın sağlanması ile birlikte, proje içinde yer almayan istek ve talepler karşılıklı olarak değerlendirilerek sonuca bağlanacaktır. Özel yazılım hizmetleri adı altında geliştirilecek projeler; firma talep ve beklentileri doğrultusunda yapılacak analiz çalışmalarına bağlı olarak, değerlendirilecek ve teklif halinde sunulacaktır.